Dovolte mi
se představit

Jmenuji se Martin Očovaj, jsem z Liberce a v online prostředí se profesně pohybuji více jak 16 let.

Počítače jsem si zamiloval už ve svých 2 letech. Měl jsem štěstí, že otec byl podnikatel a doma jsme měli notebook Macintosh brzy po revoluci. Samozřejmě jako dítě jsem na počítačích pouze hrál hry, ale technika mě bavila.

Na základní škole mi kamarád ukázal základy tvorby webových stránek, tenkrát ještě v MS Word. Nikdy nezapomenu, jak mě to fascinovalo.

Na střední škole jsem začal studovat tvorbu webových stránek pomocí psaní kódu, poté trochu grafiky a už to vše začalo. Brzy jsem šel na první školení, začal studovat SEO a pracovat pro první klienty (se kterými spolupracuji dodnes - zdravím Jirko a Romane).

Vzdělání

Rád bych se zde pochlubil formálním vzděláním v oboru, ale jsem vystudovaný strojař. Jsem za to rád, protože díky tomu mám technické a logické uvažování. Vše, co umím, jsem se naučil sám reálnou praxí a řízením vlastní společnosti.

Pracovní historie

Podnikám (2008 - současnost)

Pro své první klienty jsem začal pracovat ještě před maturitou. Věnoval jsem se stavbě webových stránek, internetových obchodů a SEO. Přirozeně začala vznikat potřeba naučit se online marketing více do hloubky - začal jsem studovat, testovat, co funguje … a už nepřestal. Zamiloval jsem se do toho.

Po pár letech jsem založil vlastní společnost, začal najímat kolegy a pracovat na větších projektech. Nabral jsem díky tomu mnoho zkušeností - s řízením lidí, prací v týmu, řízením projektů i velkých marketingových kampaní.

Jsem díky tomu byznysem ostřílený, vyzkoušel jsem si, jaké to je mít úspěchy i neúspěchy, ze kterých se člověk poučí. Chápu důležitost kvalitních procesů, správných investic a že pracovat je potřeba efektivně.

Rád se s vámi o své zkušenosti podělím.

Pojďme začít

Vybrané společnosti

kterým jsem pomohl

Začneme?

Kontaktujte mě a na společné schůzce domluvíme detaily. Pokud víte, co potřebujete, vrhneme se na to.
Pokud nevíte, společně na to přijdeme.

+420 776 80 80 72